.

.

binifimux 50pcs m8x20mm/25mm/30mm/35mm/40mm заштитени бројачи на приклучоци за хексадецимални капаци и комплет за асортиман на асортиман на ореви од глава за мебел за мебел за столици

binifimux 50pcs m8x20mm/25mm/30mm/35mm/40mm заштитени бројачи на приклучоци за хексадецимални капаци и комплет за асортиман на

DEN 207.84

Количина на стоки
Тековен

# Терен : 1,25мм; - Боја : сребрена никел позлатена; # Производ : Завртки за мебел и ореви од барел. # Нишка од орев : 8мм; - Должина : 17мм/0,67 “(не вклучува глава);. , табли, кабинети, шкафови, друг мебел. # Големина на завртката : M8x20mm/25mm/30mm/35mm/40mm; - Поправете хексадецимален тип : 5мм ;. # Се користи за : кревет, маса, стол, креветче или работна маса, табли, ормани, шкафови, друг мебел. Детали за пакетот : 5pcs * M8 x 40mm 5pcs * M8 x 35mm 5pcs * M8 x 30mm 5pcs * M8 x 25mm 5pcs * M8 x 20mm 25pcs * m8 ореви.

Други карактеристики

Најдобри понуди