.

.

Bozzcovers на отворено телевизиско покритие 86-90 инчи - со патент, водоотпорен, водоотпорен заштита од 360 степени, мека внатрешни работи за гребење - беж

Bozzcovers на отворено телевизиско покритие 86-90 инчи - со патент, водоотпорен, водоотпорен заштита од 360 степени, мека внатрешни работи

DEN 2.33

Количина на стоки
Тековен

Водоотпорен, високо квалитетен материјал-ова надворешно ТВ-покритие е изработено од тежок материјал од 600 D Оксфорд со полиестерска поддршка и мек ентериер Телевизијата ќе го задржи вашиот телевизор безбеден од секое време, вклучувајќи дожд, прашина, песок, снег и ќе го продолжи животот на вашата телевизија на отворено. Покриеност на обвивката - Обезбедете заштита од 360 степени за вашиот телевизор надвор. Квалитетниот патент спречува упад на вода и сврзувачки елементи на задниот дел целосно да го запечатуваат вашиот телевизор. Димензии од 86 ”-90” ТВ -покритие : W 82 "x h 50" x d 4. Ве молиме измерете го вашиот телевизор пред да купите и изберете точна големина на ТВ -покритие за вашиот телевизор од варијациите на големината. Мека ткаенина за внатрешни работи - сите внатрешни површини се покриени со вештачка постава за памук, така што никогаш нема да го гребете вашиот ТВ -екран додека го користите ТВ -корицата. Супер лесен за инсталирање - само лизгајте го капакот над вашиот телевизор и го поштедите. Висококвалитетниот патент го олеснуваат да го поштедите ТВ -корицата на вашиот телевизор на вашиот телевизор на вашиот телевизор , па дури и побрзо да се отстрани. Исто така, за ваша погодност има вграден џеб за далечински управувач. Водоотпорен, висококвалитетен материјал-ова надворешно ТВ-покритие е изработено од тежок материјал од 600Д Оксфорд со полиестерска поддршка и мек ентериер. ТВ Покривот ќе го задржи вашиот телевизор безбеден од секое време, вклучувајќи дожд, прашина, песок, снег и ќе го продолжи животот на вашата телевизија на отворено. Опфаќање на обвивката - Обезбедете заштита од 360 степени за вашиот телевизор надвор. Квалитетниот патент спречува упад и сврзувачки елементи на задниот дел на задниот дел Комплетно запечатете го вашиот телевизор. Димензии од 86 ”-90” ТВ-покритие : W 82 "x h 50" x d 4. Ве молиме измерете го вашиот телевизор пред да купите и изберете точна големина на ТВ покритие за вашиот телевизор од варијациите на големината. Мека внатрешна ткаенина - Сите внатрешни површини се покриени со вештачка постава за памук, така што никогаш нема да го гребете вашиот ТВ -екран додека го користите ТВ -корицата. Супер лесен за инсталирање - само лизгајте го капакот над вашиот телевизор и поштедете го. Зипер со висок квалитет го олеснува поштета на ТВ -корицата на вашиот телевизор, па дури и побрзо да се отстрани. Исто така, за ваша погодност има вграден џеб за далечински управувач. Само што купивте нова телевизија за вашиот двор или област во задниот двор? Тогаш треба да размислите како да ја заштитите вашата инвестиција! Needе ви треба висококвалитетно телевизиско покритие на отворено за да го чувате вашиот телевизор безбеден од секое време!.

Други карактеристики

Најдобри понуди