.

.

T208 јаглеродна четка 0,25 x 0,625 x 0,938 , 8 пакувања

T208 јаглеродна четка 0,25 x 0,625 x 0,938 , 8 пакувања

DEN 203.20

Количина на стоки
Тековен

Апликација (и) : Четки за алатки Производител на мотори : . Четки по пакет : 8. Категорија на четки : . Одделение : H76. Апликација (и) : Четки за алатки. Производител на мотори : . Четки по пакет : 8. Категорија на четки : . Одделение : H76. Апликација : Производител на алатки за четкички : Црна и Декартул : мелница, дебелина на чекан : 0,25 "Ширина на четката : 0,625" Должина на четката : 0,9375 "Должина на шант : 1 1/4" Бевел : Ништо.

Други карактеристики

Најдобри понуди