.

.

USWE Pow, Ски И Сноуборд Ранец Со Заштитник На Грбот, За Мажи и Жени.

USWE Pow, Ски И Сноуборд Ранец Со Заштитник На Грбот, За Мажи и Жени.

DEN 3920.00

Количина на стоки
Тековен

25л Складирање за вашата опрема и безбедносна опрема Вклучува отстранлив ce-Сертифициран целосен Заштитник Lev. ХИДРАТАЦИЈА КОМПАТИБИЛЕН, максимум 3.0 Л/100 мл хидратација мочниот меур. ЗАБЕЛЕШКА : Резервоарот За Вода не е вклучен. Одговара На Торзото 18-22 "(45-55см). Донесете Ги Вашите Најважни Работи и Додатоци во торбата, РЕМЕНИТЕ за ПРИЦВРСТУВАЊЕ или кој било од 7-те ЏЕБОВИ; страничен систем за носење ски, систем За носење Заден сноуборд, Џеб За Опрема За Лавина за Брз пристап (За лопата, ледена секира), систем за носење шлем (носач за складирање што може да се одвои), џеб За Очила за Скијање со ткиво за чистење микрофибер. ИЗОЛИРАНИТЕ ТЕРМО-Клеточни РЕМЕНИ за РАМО ја капсулираат топлината од физичка активност за да ја заштитат цевката за пијалок од замрзнување, дури и во екстремни зимски услови. Овие предни џебови се совршени и за чување закуски, гелови и храна. СУПЕР УДОБНО : системот ндм 4-точка темперамент, дава 100% отскокнување слободен индивидуални одговара. Ви овозможува навистина цврсто да го прицврстите пакувањето, без тоа да влијае на вашиот капацитет за дишење или слободата на движење.

Други карактеристики

Најдобри понуди