.

.

ПОПУЛ Нутриционист Подарок Диететичар Се Од Витално Значење Аф Козметичка Торба Диететичар Ви Благодариме Подарок Регистриран Диететичар Подарок

ПОПУЛ Нутриционист Подарок Диететичар Се Од Витално Значење Аф Козметичка Торба Диететичар Ви Благодариме Подарок Регистриран Диететичар

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

* АПЛИКАЦИЈА : Совршен За тинејџерки, девојки, жени за патување, бизнис, организатор на домашни предмети секојдневна употреба или симпатичен подарок за некого Тоа е совршен предмет за секоја сезона цела година. *Идеален за патување,одмор,службено патување,теретана,кампување, организација на бања и активност на отворено, не само што е едноставна патент торба, туку е и функционална торба за шминка, козметичка торба, торба за организатор на патувања. *Материјал : Изработени од висококвалитетен платнен материјал со мермерен принт, овие кеси за шминка се отпорни на гребење, издржливи и отпорни на вода, цврстиот црн патент може да ги задржи вашите производи за убавина на место. * Големина : големината на оваа платнена торба за шминка е 9,2 инчи х 6,8 инчи. Затоа, има доволно простор да ги собере повеќето од вашата козметика и додатоци во секојдневниот живот, како што се кармин, четка за шминка, сенка за очи, палета за шминка итн.

Други карактеристики

Најдобри понуди