.

.

Електричен Отстранувач На Влакна За Веѓи, Безболно-Прецизни Жилети За Лице Тример За Веѓи Епилатор За Очи Брич За Лице За Лице Усни Отстранување На Влакна НА Лицето

Електричен Отстранувач На Влакна За Веѓи, Безболно-Прецизни Жилети За Лице Тример За Веѓи Епилатор За Очи Брич За Лице За Лице

DEN 159.84

Количина на стоки
Тековен

Прецизни Двојни Сечила-Нашиот тример за веѓи доаѓа со две должини на сечилото за вашите потреби за отсекување Лесно исечете ја косата на веѓите или носот за неколку секунди. Хипоалергичните тркалезни сечила не болат додека работите на вашата кожа. ЛЕД Светло-електричниот брич за веѓи е изграден со ЛЕД светло под сечилата за бричење што овозможува двојно проверување на помалите детали по средувањето, никогаш не пропуштајте ниту едно место и исчистете целосно. Избегнувајте непријатна коса. Практично Напојуван-електричниот отстранувач на веѓи се напојува со една ааа батерија (Не Е Вклучена) 2 часа континуирана употреба во просек, ви дава слобода да ја смените моќта и да ја користите веднаш повторно без разлика дали е дома или во движење. Џебно Разноврсно Пенкало-бричот за лице ја средува веѓата, а исто така и носот ,лицето, влакната на телото. Елегантен дизајн на пенкало овозможува секој ден носење можно.

Други карактеристики

Најдобри понуди