.

.

Абот Колекција 27-МАТРИЦА/786 СВИЛЕН Капка Долг Ѓердан

Абот Колекција 27-МАТРИЦА/786 СВИЛЕН Капка Долг Ѓердан

DEN 2.33

Количина на стоки
Тековен

Трендовска колекција на минималистички парчиња која се омажи за геометриски форми со современи завршетоци Сребрена и капка долг ѓердан. Мерки долги 17 инчи. Секое парче е предадено изработено од месинг и обложено со вистински родиум. Сите парчиња се без никел, олово и кадмиум.

Други карактеристики

Најдобри понуди