.

.

СУЛМАРНИ Восочни Монистра,17,5 Мл Тврди Восочни Монистра, Восочни Монистра За Безболно Отстранување На Влакна Вклучуваат 5 Кеси 3,5 Мл Тврди Восочни Монистра и 5 Стапч?

СУЛМАРНИ Восочни Монистра,17,5 Мл Тврди Восочни Монистра, Восочни Монистра За Безболно Отстранување На Влакна Вклучуваат 5 Кеси

DEN 400.00

Количина на стоки
Тековен

САМОСТОЈНИОТ ВОСОК ВКЛУЧУВА : восочниот грав вклучува 5 кеси 100гр/3,5 мл восочни монистра, 5 стапчиња за апликатор за восок ДЕБЕЛА ГРУБА КОСА СПАСИТЕЛ : Нашите восочни монистра имаат предност на кожата-пријателски, намалување на непријатноста на кожата. Овој восок грав за жени се фокусира на решавање на проблемот со груба коса. Со силно придржување може да се отстранат тврдоглавите влакна,целите за пазувите и грбот итн. УЛОГАТА ВОСОЧНИ МОНИСТРА : нашата нова природна формула обезбедува нежно отстранување на влакна и зграпчува неверојатно повеќе влакна.Со нови потенки шпатули нашиот восок грав сега е погоден дури и за веѓа. Восочни монистра совршени за лице, веѓа, раце, нозе несакана коса . Од груба до фина коса, восокот од сирена ќе ви реши. БЕЗБОЛНО : Нашите восочни грав имаат предност на кожата-пријателски, намалување на непријатноста на кожата. Доживејте помалку болка за време на професионално отстранување на влакна-во споредба со традиционалните методи на депилација нашите восочни мониста за отстранување на влакна се едноставни и ефикасни и за жени и за мажи. ВОСОЧНИТЕ МОНИСТРА СЕ ДОСТАПНИ : Нашиот комплет дава лесни перформанси во бањата, без ленти и дом без проблеми self-waxing.It ги добива вашите очекувања и пари во вредност.цената на тврдите восочни монистра е пониска од повеќето други брендови, кои ви овозможуваат да добиете резултати достојни за салони по многу ниска цена во удобноста на вашиот дом најмалку половина година. Плус, тврдите восочни монистра додаваат восочни шпатули во пакувањето, депилацијата дома никогаш не била полесна. Со нови потенки шпатули нашиот восок грав сега е погоден дури и за веѓа.

Други карактеристики

Најдобри понуди