.

.

Црно црно лице за еднократна употреба_маски за лице_маска црна маска за жени есенско лице за еднократна употреба_маски за еднократна употреба лице за еднократна уп

Црно црно лице за еднократна употреба_маски за лице_маска црна маска за жени есенско лице за еднократна употреба_маски за еднократна употреба

DEN 784.00

Количина на стоки
Тековен

3 Слоја Материјал-50пакувања маската е изработена од 3 слоја висококвалитетна неткаена ткаенина Удобно-Екстра-меките еластични јамки за уши го елиминираат притисокот на ушите за максимална удобност. Може да се користи со држачи за ушни јамки/ продолжувачи на ремени за маски за дополнителна удобност и благосостојба. Овие Маски треба да се Отстранат по Секоја Употреба Чувајте Ја Сината Страна Надвор и Клипот За Нос На Горната Страна. Количина : 50 парчиња/кутија, целосно задоволете ги барањата на вашето семејство /персонал /пријатели. Маски за лице за еднократна употреба за возрасни и деца. Погоден за дома, канцеларија, училиште, отворено и други јавни места. 30-дневна услуга по продажбата : ако производот има проблеми со квалитетот, ние ќе го решиме за вас во рок од 30 дена.

Други карактеристики

Најдобри понуди