.

.

Никтуг Зеленило Бебе Туш Игра Комплет, Зелено Злато Тропски Сет Од 25 Покани Со Коверти, Пелени Томбола Билети и Книга Барање Картички, Партија Корист Украси И Матер?

Никтуг Зеленило Бебе Туш Игра Комплет, Зелено Злато Тропски Сет Од 25 Покани Со Коверти, Пелени Томбола Билети и Книга Барање Картички,

DEN 239.84

Количина на стоки
Тековен

Димензија : големината на мерките за покана 4 х 6 инчи, билетите За томбола За пелени и картичките за Барање Книги се 2,1 х 3,5 инчи Количина : пакетот вклучуваше 25 картички за покани со 25 пликови, 25 билети за томбола за пелени и 25 картички за Барање Книги. Премиер Материјал : поканите и Картичките се направени од тешка грам хартија за пишување,која е цврста и еднократно,исто така обезбедува непречено искуство со пишување. Дизајн : Разумен Празен простор за пополнување, Напредната технологија за печатење прави боите и дезените да бидат добро претставени, забавата започнува со извонредни украси!. Димензија : големината на мерките за покана 4 х 6 инчи, билетите За томбола За пелени и картичките за Барање Книги се 2,1 х 3,5 инчи. Количина : пакетот вклучуваше 25 картички за покани со 25 пликови, 25 билети за томбола за пелени и 25 картички за Барање Книги. Премиер Материјал : поканите и Картичките се направени од тешка грам хартија за пишување,која е цврста и еднократно,исто така обезбедува непречено искуство со пишување. Дизајн : Разумен Празен простор за пополнување, Напредната технологија за печатење прави боите и дезените да бидат добро претставени, забавата започнува со извонредни украси!.

Други карактеристики

Најдобри понуди