.

.

8х3 Хамилтон Екстра Тешки Кастер Суперласт Тркало

8х3 Хамилтон Екстра Тешки Кастер Суперласт Тркало

DEN 2.33

Количина на стоки
Тековен

СПЕЦИФИКАЦИИ - ИНДУСТРИИ И АПЛИКАЦИИ -. ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ -. Популарните Екстра Тешки Тркалца На Хамилтон се широко признати за нивните супериорни перформанси, широк избор и сигурна услуга. Серијата EД ја прикажува Технологијата На Хамилтон За Вртење НА ХПИ. Дополнителните дебели топли кованици НАHД, загарантирани за живот интегрално фалсификувани Кралски пинови и Технологијата За Вртење НА ХПИ се комбинираат за да се спротивстават на споредбата.

Други карактеристики

Најдобри понуди