.

.

Шаблон за рачка на таблата со charcuterie, чист акрилен акдел, образец за рутер за обработка на дрво, четвртина изгрејсонце

Шаблон за рачка на таблата со charcuterie, чист акрилен акдел, образец за рутер за обработка на дрво, четвртина изгрејсонце

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

Материјали : јасен акрилик Големина : Шаблонот е висок 11 „широк од 3,75“ (27,9 см x 9,5 см). Овој образец е ласерски исечен од чаршафи од 1/4 '(0,64 см) чист акрилик. Тоа е совршена алатка за користење како рутер лизгање или трага. Јасен образец овозможува совршено поставување за да можете да вклучите специфични детали во вашата табла. Шаблонот доаѓа со јасен филм за да ги заштити од изгребани за време на испорака. Материјали : јасен акрилик. Големина : Шаблонот е висок 11 „широк од 3,75“ (27,9 см x 9,5 см). Овој образец е ласерски исечен од чаршафи од 1/4 '(0,64 см) чист акрилик. Тоа е совршена алатка за користење како рутер лизгање или трага. Јасен образец овозможува совршено поставување за да можете да вклучите специфични детали во вашата табла. Шаблонот доаѓа со јасен филм за да ги заштити од изгребани за време на испорака. Шаблонот за акрилна рачка со ласерски исечени е совршен за рекреирање на овој класичен дизајн на рачката!.

Други карактеристики

Најдобри понуди