.

.

Аексит Црно Жолта Дупка Пили &засилувач; Додатоци 6мм Пресврт Вежба Малку 54мм Диа Дупка Видов Лопата Дупка Видов Поставува Битови Во Собата

Аексит Црно Жолта Дупка Пили &засилувач; Додатоци 6мм Пресврт Вежба Малку 54мм Диа Дупка Видов Лопата Дупка Видов Поставува Битови Во

DEN 219.04

Количина на стоки
Тековен

Име На Производот : Сет За Пила За Дупки;Главен Материјал : Метал;Боја : Црна, Жолта, Сребрена Тон Дијаметар на Пилата За дупки : 54мм / 2.12"; Висина На Пилата За Дупки : 27мм / 1. Дијаметар На Стеблото на Дупчалката : 7мм / 0,27"; Вкупна Должина На Дупчалката : 148мм / 5,8". Пресврт Бит Дијаметар : 6мм / 0,24"; Лопата Големина : 7 х 22мм/ 0,27 "х 0,9"(Д*Ширина). Нето Тежина : 157гр; Содржина На Пакетот : 1 х Дупка Видов1 х Вежба Бит1 х Лопата Малку. Направете тркалезни парчиња во дрво, безбедно и ефикасно сечење.Комплетот За Пила за Дупки обезбедува добра цврстина и голема отпорност на абење.Изработен од квалитетен метален материјал за остро сечење.Се користи со употреба на електрична вежба, која не е вклучена овде.

Други карактеристики

Најдобри понуди