.

.

Делови на алатки 1 парчиња. Надворешен дијаметар: 130мм 360 степени за бирање челик диск

Делови на алатки 1 парчиња. Надворешен дијаметар: 130мм 360 степени за бирање челик диск

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

Тип : Делови за рачни алатки Материјал : Не'рѓосувачки челик. Тип : Делови за рачни алатки. Материјал : Не'рѓосувачки челик. Не'рѓосувачки челик 201 надворешен дијаметар 130 mm внатрешен дијаметар 92 mm Дебелина 1 mm отвор од 4,5 mm, растојание на дупки 103 mm Специфичноста на артикалот : Тип : Рачни алатни делови Доматеријал : Не'рѓосувачки челик.

Други карактеристики

Најдобри понуди