.

.

Anncus 50pcs/lot max903esa max903e max903 SOP8

Anncus 50pcs/lot max903esa max903e max903 SOP8

DEN 4061.44

Количина на стоки
Тековен

Е прилагодено : да Оперативна температура : 0 ° C ~ 70 ° C. Енергија на дисипација : 3 V ~ 3. Тип : Регулатор на напон. Е прилагодено : да. Оперативна температура : 0 ° C ~ 70 ° C. Енергија на дисипација : 3 V ~ 3. Тип : Регулатор на напон. Важни информации за интегрирани услови на колото1. Сите ICs се сосема нови, компоненти со врвен квалитет : апсолутно никакви користени предмети или фалсификати. Предметите испратени од Андерс се проверуваат за изгледот, пакувањето и стабилноста. Сликите се само за повикување. Точните спецификации треба да се добијат од листот со податоци. Општо, повеќето ИЦ се произведуваат во последниве години и добија одобрение од РОХС. Ние не сме одговорни за типографски грешки.Сипирање- Спецификации на предметот : е прилагодено : Температура на Yes Operation : 0 ° C ~ 70 ° CDISSIPATION EWER : 3 V ~ 3.6 VTYPE : VOLTAGE REGULATORAPPLITION : Компјутерски напон : 3 V ~ 3.

Други карактеристики

Најдобри понуди