.

.

CEKGDB 20mm Рачни Ремени Спортски Бенд За Поларно Запалување/Обединување На Часовникот Силиконска Нараквица Замена За Поларно Запалување 2 Паметни Ремени За Часовници

CEKGDB 20mm Рачни Ремени Спортски Бенд За Поларно Запалување/Обединување На Часовникот Силиконска Нараквица Замена За Поларно Запалување

DEN 219.68

Количина на стоки
Тековен

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина одговара на сите. Изработен од квалитетен органски силика гел, еколошки и здрав, Мекоста е умерена и многу удобна. Мекоста е умерена, носи многу удобно,обликување Со Компресија, цврста и издржлива,Лента за Носење/ремен за зглоб,погодна за оригиналниот часовник. Лесен за вметнување и отстранување,многу погоден за вашиот часовник. Исклучителна изработка и стилски дизајн се совршени подароци за пријателите и семејството. Земја Како Што Е Означено. 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина одговара на сите. Изработен од квалитетен органски силика гел, еколошки и здрав, Мекоста е умерена и многу удобна. Мекоста е умерена, носи многу удобно,обликување Со Компресија, цврста и издржлива,Лента за Носење/ремен за зглоб,погодна за оригиналниот часовник.

Други карактеристики

Најдобри понуди