.

.

LG G6 H872 32GB T -Mobile носач Андроид Телефон - мраз платина

LG G6 H872 32GB T -Mobile носач Андроид Телефон - мраз платина

DEN 1424.00

Количина на стоки
Тековен

LG G6 H872 T-Mobile 4 G Ice Platinum 32 GB 5,7 "13 MP Android мобилен телефон Овој G6 е заклучен на мрежата T-Mobile GSM. Тој нема да работи со кој било друг носач покрај T-Mobile. LG G6 H872 T-Mobile 4 G ICE Платинум 32 GB 5,7 "13 MP Андроид мобилен телефон. Овој G6 е заклучен на мрежата T-Mobile GSM. Нема да работи со друг превозник покрај Т-Мобиле. LG G6 H872 T-Mobile 4 G Ice Platinum 32 GB 5,7 "13 MP Android мобилен телефон запечатен во пакување на мало со вклучени сите додатоци.

Други карактеристики

Најдобри понуди