.

.

Ивс од Шлаж 059А15 заграда за рачна железница

Ивс од Шлаж 059А15 заграда за рачна железница

DEN 79.68

Количина на стоки
Тековен

Голема плоча за безбедна приврзаност кон wallидот Карактеристики цврста конструкција за зголемена јачина. ОСНОВА : Висока 2-1/4-инчи со ширина 1-3/8-инчи. Број на модел : 059 A15. Голема плоча за безбедна приврзаност кон wallидот. Карактеристики цврста конструкција за зголемена јачина. ОСНОВА : Висока 2-1/4-инчи со ширина 1-3/8-инчи. Број на модел : 059 A15. Голема плоча за лице за безбедна прицврстување на wallидот се карактеризира со цврста конструкција за зголемена основа за јачина : висока 2-1/4-инчи висока 1-3/8-инчен широк 1 пакет.

Други карактеристики

Најдобри понуди