.

.

Ббсј Професионални Нокти Ноктите На Нозете Кутикулата Брадавица Мртов Отстранувач На Кожата Кастри Ноктите Ножици Ножици Клешти Алатка

Ббсј Професионални Нокти Ноктите На Нозете Кутикулата Брадавица Мртов Отстранувач На Кожата Кастри Ноктите Ножици Ножици Клешти Алатка

DEN 1001.92

Количина на стоки
Тековен

Пружината под висок притисок го прави средувањето помазно Удобна рачка, лесна за држење и заштеда на напор. Заоблената форма одговара на обликот на ноктите. Големи вилици, лесни за сечење. Исечете длабоко во жлебот на ноктите,чист и бр. Пружината под висок притисок го прави средувањето помазно. Удобна рачка, лесна за држење и заштеда на напор. Заоблената форма одговара на обликот на ноктите. Големи вилици, лесни за сечење. Исечете длабоко во жлебот на ноктите,чист и бр. Пружината под висок притисок го прави средувањето помазно.Удобна рачка, лесна за држење и заштеда на напор.Заоблената форма одговара на обликот на ноктите.Големи вилици, лесни за сечење.Исечете длабоко во жлебот на ноктите,чист и бр .Спецификација : Материјал : Силиконски+пластичен пакет : 1 парчиња големина : 13,7*5*1 см Боја : Вклучен сребрен пакет : 1* машинка за нокти ако имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и ќе ви дадеме задоволителен одговор.

Други карактеристики

Material:
silicone+plastic
Package:
1pcs
Size:
13.7*5*1cm
Color:
silver
Package Included:
1* nail clippers:
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer.:
Ideal for travel and home use :

Најдобри понуди