.

.

Нов Лон0167 2В025-08 ДЦ 24в 50/60хз 3В 2 Позиција 2 Насочен Електромагнетен Вентил (2В025-08 ДЦ 24в 50 / 60хз 3в 2 Позиција 2-Веге-Магнетвентил

Нов Лон0167 2В025-08 ДЦ 24в 50/60хз 3В 2 Позиција 2 Насочен Електромагнетен Вентил (2В025-08 ДЦ 24в 50 / 60хз 3в 2 Позиција 2-Веге-Магнетвентил

DEN 260.48

Количина на стоки
Тековен

Име на производот : Електромагнетниот Вентил;Модел : 2 V025-08;Тип На Работа : Директно Дејство Тип : 2 Позиција 2 Начин;Потрошувачка На Енергија : DC24 V, 50/60 Hz, 3 W;Опсег На Напон : DC 21. Работен Притисок : 0-10kgf/cm2;Големина На Отворот ( Приближно) : 3.12"; Големина На Портата ( Приближно) : 12mm/ 0. Хексадецимален Конектор Внатрешна Диа(Приближно) : 10мм/0,4";Вкупна Големина (Приближно) : 6,5 х 6 х 2,2 см / 2,5" х 2,2" х 0,86" (Л*В*Ч);Боја : Сива, Црна(Innendurchmesser Des Innensechskant-Durchmessers (ungeféhr) : 10 mn / 0,4 "; Gesamtgrése (унгефер) : 6,5 Х 6 х 2,2 см / 2,5 'Х 2,2' х 0,86 '(л * б * ч); фарбе : грау , шварц. Тежина : 124g; Содржина На Пакетот : 1 x Електромагнетниот Вентил (Gewicht : 124 g; Packungsinhalt : 1 x Магнетвентил. 2v025-08 DC 24 V 50/60 Hz 3 W 2 Позиција 2 Начин Електромагнетниот Вентил Со електромагнет управуван за контрола соодветен проток и насока, обезбедуваат одлични перформанси.

Други карактеристики

Најдобри понуди