.

.

1907 P бербер сребрен половина долар половина долари неграден

1907 P бербер сребрен половина долар половина долари неграден

DEN 832.00

Количина на стоки
Тековен

1907 P бербер половина долар 90% сребро многу добро (VG) - SKU 380 USHD Пребарувајте ги нашите нови и колекционерски монети. Голем избор на списоци на. Точно оценување и одлични монети. Брз и бесплатен превоз!. 1907 P бербер половина долар 90% сребро многу добро (VG) - SKU 380 USHD. Сите предмети гарантирани се оригинални и вклучуваат бесплатен превоз. Обезбедените слики се од вистинската ставка што ќе ја добиете. Обезбедените слики не се изменети и ја покажуваат предметот како што се појавува. Во повеќето случаи, предметот обично се појавува поубав отколку на фотографиите.

Други карактеристики

Најдобри понуди