.

.

XZGDEN Супериорен Тркалца За Движење Мебел Канцеларија Стол Ролери Тркала, Тркало Пластични Вртливата Сопирачка Тркала, Црна, Заштита На Животната Средина Тркало Суп

XZGDEN Супериорен Тркалца За Движење Мебел Канцеларија Стол Ролери Тркала, Тркало Пластични Вртливата Сопирачка Тркала, Црна, Заштита На

DEN 2.33

Количина на стоки
Тековен

Послушните тркала со мазно тркалање се движат течно по сите рамни површини без да го џвакаат бетонот во вашата гаража Тие се солидно решение за лесно позиционирање на вашите челични држачи на која било посакувана област и други опасности и нервози. Лесно за монтирање, овие тркала го оптимизираат и подобруваат вашиот мебел, кои обезбедуваат мазно и тивко лизгање.Идеален за огромна разновидност на намени ОД САМОСТОЈНИ до индустриски апликации (дома, училишта и продавници). Револуцијата на тркалото за замена на канцелариски стол, бидејќи секое тркало на стол има вкупно 4 лежишта, со голем товар ОД 700 ФУНТИ, може да се користи како заменско тркало поставено за канцелариски столови, за безбедност на големите мажи кои седат на тркалачки канцелариски столови. Заштитник на подот од тврдо дрво. Изберете висококвалитетен полиуретан како материјал на тркалото за замена на канцелариски стол. Ако не постои тепих или дрвени предмети кат стол перница, тркалцето не ќе остави никакви гребнатини. Заменските тркала можат да ротираат кога ротираат, стабилни и тивки. Лесен за инсталирање. Стандардната големина на стеблото на вентилот е 11х22мм, што е погодно за повеќето канцелариски столчиња. Можете да ги извлечете старите пластични тркалца за канцелариски стол без да користите никакви алатки, а потоа да ги замените новите тркалца во рок од 15 минути. Дали ја туркате или носите вашата опрема од едно до друго место Не вршете притисок врз грбот и заштедете енергија со инсталирање на овие нови Тешки Тркалца на вашата опрема и гледајте колку лесно и без напор можете да маневрирате со вашиот мебел или опрема до посакуваната локација.Стандардна големина на стеблото 11х22мм е погодна за повеќето канцелариски столчиња за различни брендови.

Други карактеристики

Најдобри понуди