.

.

Boriyuan ipad 10 -та генерација кутија со тастатура 10.9 2022, 7 бои со одвојување на тастатурата за одвојување на тастатурата тенок кожен фолио паметен капак со држач за молив?

Boriyuan ipad 10 -та генерација кутија со тастатура 10.9 2022, 7 бои со одвојување на тастатурата за одвојување на тастатурата

DEN 3.00

Количина на стоки
Тековен

- Тенок, здрав и привлечен дизајн IPad 10 -тиот генерал се вклопува во случајот и обезбедува доволно заштита за секојдневна употреба. - Нашата тастатура за тастатура на 10 -та генерација на i Pad доаѓа со слот за држење на вашиот стилус за молив на Apple, кој ви овозможува без напор да го достигнете вашето пенкало секогаш кога сакате да ја користите функцијата за пенкало за допир. (Апл -молив не е вклучен). - Заштитно покритие и реална, тивка поддршка на тастатурата 3 Користете режими - пишување, гледање, читање - ви дава неверојатна разноврсност. Ви овозможува да го подготвите i Pad за гледање видеа. - Сите ваши потреби за i Pad во една алатка. Случајот Folio носи мобилно пресметување на ново ниво. Сега можете да уживате во пишувањето на лаптоп, каде и да го земете вашиот i Pad. Неговиот тенок дизајн го прави радост да се користи насекаде, во кое било време. - Bluetooth тастатурата е одговорна и се држи во случајот со магнет. - Совршен пристап до сите пристаништа/копчиња и камера. 1* i Pad Case со тастатура за i Pad 10 -та генерација 10,9 инчи 2022. 1* Micro USB кабел за полнење (само за тастатурата, а не за i Pad), 1* Упатство за корисникот. Case Case Toopbort Case од 10-та генерација】- Овој случај на тастатура на i Pad 10 е дизајниран само за нов i Pad 10-та генерација 10.9 "2022 издание (број на модел : A2696/A2757/A2777). Ве молиме, ве молиме, проверете го вашиот модел за назад на i Pad пред купување. Внатрешноста против лизгање ја штити вашата таблета од изгребана. Три вдлабнатини на случајот за да ја поставите таблетата во три различни агли на гледање во режим на пејзаж. Лесно се прилагодува на кој било удобен агол ви одговара најдобро. 【Вграден држач за молив со јаболка мека внатрешни работи против лизгање ја штити вашата таблета од гребење.

Други карактеристики

Најдобри понуди