.

.

Нобранд 60мл празно заптивка тегли стакло шише со златно алуминиумско капаче запечатена контејнер за подароци за течна храна 12 единици, дијаметар од 30 мм

Нобранд 60мл празно заптивка тегли стакло шише со златно алуминиумско капаче запечатена контејнер за подароци за течна храна 12 единици,

DEN 438.40

Количина на стоки
Тековен

Капацитет и големина : 60мл (30x120x21mm), 12 златни шишиња со стакло на капакот на алуминиум Направено од висококвалитетно цврсто стакло со златно алуминиумско покритие, транспарентните стаклени шишиња го разгледуваат предметот и се идеални за DIY и Art Deco. Добар алуминиумски материјал му дава на стаклото шише добар капацитет за запечатување, внатрешноста на капакот на алуминиум е покриена со бел пластичен капак, може да биде водоотпорен, да се сече контакт помеѓу предметот и воздухот. Погодно е за парфем, мастило, лосион, прав, есенцијални масла, складирање на семе, сјај, шишиња со примероци, свадбени фаворити, украси за венчавки, Божиќни подароци Божиќ, лебдечки шишиња, посакувани шишиња. Можете да ставите минијатурни украси и да засадите во стаклени тегли, да дизајнирате свој магичен свет. Како уникатни подароци, испратете ги вашите пријатели и семејство. Капацитет и големина : 60мл (30x120x21mm), 12 златни шишиња со стакло на капакот на алуминиум. Направено од висококвалитетно цврсто стакло со златно алуминиумско покритие, транспарентните стаклени шишиња го разгледуваат предметот и се идеални за DIY и Art Deco. Добар алуминиумски материјал му дава на стаклото шише добар капацитет за запечатување, внатрешноста на капакот на алуминиум е покриена со бел пластичен капак, може да биде водоотпорен, да се сече контакт помеѓу предметот и воздухот.

Други карактеристики

Најдобри понуди