.

.

3drose Love Heart со виолетова надворешна вселенска галаксии starsвезди небула-спортови шише со вода, 21oz, 21 мл, разнобојно

3drose Love Heart со виолетова надворешна вселенска галаксии starsвезди небула-спортови шише со вода, 21oz, 21 мл, разнобојно

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

Направено од не'рѓосувачки челик Капацитет : 21oz. 2 пресврт на капачиња - 1 лесен проток на пиење и 1 стандардна капа. Вклучен е и клип за карабинер. Прилагодена печатена слика со висок сјај, сублимирана директно на белата сјајна надворешна површина. Одговара на повеќето држачи за чаши. Не е наменета за машина за миење садови или микробранова употреба. Направено од не'рѓосувачки челик. Капацитет : 21oz. 2 пресврт на капачиња - 1 лесен проток на пиење и 1 стандардна капа. Вклучен е и клип за карабинер. Прилагодена печатена слика со висок сјај, сублимирана директно на белата сјајна надворешна површина. Одговара на повеќето држачи за чаши. Не е наменета за машина за миење садови или микробранова употреба. Направено од не'рѓосувачки челик. Капацитет : 21oz; 2 пресврт на капачињата - 1 пиење со лесен проток и 1 стандардна капа. Вклучен е и клип за карабинер; Прилагодена печатена слика со висок сјај, сублимирана директно на белата сјајна надворешна површина; Одговара на повеќето држачи за чаши; Не е наменета за машина за миење садови или микробранова употреба.

Други карактеристики

Најдобри понуди