.

.

Традиции на Енеско Дизни од Jimим Шор Снежана и седумте џуџиња допинки со фигура од тиква од Ноќта на вештерките, 6,25 инчи, повеќебојни

Традиции на Енеско Дизни од Jimим Шор Снежана и седумте џуџиња допинки со фигура од тиква од Ноќта на вештерките, 6,25 инчи, повеќебојни

DEN 678.72

Количина на стоки
Тековен

Фигура на ЕНЕСКО : Од традициите на Дизни од колекцијата Jimим Шор, насловена како „Весел колекционер на бонбони“ Дизајн : Комбинира непогрешлив стил на Jimим Шор на традиционални теми и ватенка модели со класични и модерни ликови на Дизни!. Рачно изработено : Од висококвалитетна камена смола и рачно насликана со сложено стилизирање и внимание на деталите. Пакување : Вклучува индивидуална кутија со фотографија на производи однапред, совршена за надавање!. Димензии : 4,75 "l x 4" w x 6. Enesco фигура : од традициите на Дизни од колекцијата Jimим Шор, насловена како" Весел колекционер на бонбони ". Дизајн : Комбинира непогрешлив стил на традиционални теми на Jimим Шор, со класични и модерни Карактеристики на Дизни! 4 "W x 6. Колекцијата за традиции на Дизни од Jimим Шор ја комбинира магијата на Дизни со временските почетни мотиви на рачно изработена народна уметност. Допи, најмладиот од седумте џуџиња, донира шешир на волшебникот и бонбони од оваа Ноќта на вештерките.

Други карактеристики

Најдобри понуди