.

.

Случајот одговара нов iPad Mini 6 2021 Dtanglsm Smart ipad Mini 6 Case Shockproof Flip Shell Stand со автоматско будење/спиење само компатибилен за издание на iPad Mini 6 -та генерација 2021, зелена

Случајот одговара нов iPad Mini 6 2021 Dtanglsm Smart ipad Mini 6 Case Shockproof Flip Shell Stand со автоматско будење/спиење само компатибилен

DEN 2.67

Количина на стоки
Тековен

【Поставете модели】 Само компатибилни со изданието Newesr 83 инчи Apple i Pad Mini 6 -та генерација 2021. Не одговара на i Pad Mini 5/4/3/2/1 и сите други модели на таблети. Ве молиме, ве молиме, проверете го вашиот i Pad и проверете дали е 2021 издание на i Pad Mini 6 пред да го купите. 【Премиум материјал】 ipad mini 6 Case е изработен од супериорна синтетичка кожа и мек TPU материјал отпорен на шок, вклопување и одличен допир. Со тоа може ефикасно да избегне прашина, отпечатоци од прсти и гребнатини, сеопфатно го штити вашиот уред од дневни штети. 【Автоматско будење/спиење】 Силно магнетно затворање на силно магнетно затворање Поддржувајќи ја функцијата за автоматско будење/спиење, вашата таблета ќе се разбуди кога ќе го отворите капакот на i Pad Mini 6 и ќе одите на спиење кога ќе се затвори. Работи непречено, заштеда на енергија и проширување на животниот век на батеријата. Stand повеќе-агол Стенд】 Дизајниран со 2 ленти против лизгање внатре, случајот Mini 6 i Pad може да се претвори во стабилен удар за гледање. Можете да поставите различни агли за читање или гледање удобно. Ослободете ги рацете за други забава, болка во зглобот. 【Размислен дизајн】 Со прецизни пресеци на звучник, камера, копчиња и други пристаништа, целосен пристап до сите контроли и карактеристики. Еластичниот држач за Penci и нежни слотови за картички се дизајнирани за носење на вашето пенкало, картички, белешки и пари додека излегувате. 1 * i Pad mini 6 Case 2021. 1 * dtanglsm Stylus Pen. Направено од премиум синтетичка кожа и шок -изобилен флексибилен мек материјал TPU, тој е вклопен, заштитен и издржлив, нема да се деформира и никогаш не избледи.

Други карактеристики

Најдобри понуди