.

.

Прикажи за тесто со 3 ленти за тркалезно место за сервисирање, старо богатство мапа на кула, држач за кула, десерт за тесто

Прикажи за тесто со 3 ленти за тркалезно место за сервисирање, старо богатство мапа на кула, држач за кула, десерт за тесто

DEN 623.84

Количина на стоки
Тековен

Соодветна големина : Вкупната висина на екранот за кула на Cupcake е 32 см/12,5in, што не е многу висока и обезбедува поголема стабилност Дијаметар на дното на фиоката : 27cm/10.62in, Дијаметар на средната лента : 24см/9,44in, дијаметар на горниот фиока : 21 см/8. Кулата за десерт дрво може да има 24-30 кекси. Пластичен штанд за кекс : 3-степенот држач за кекс е изработен од висококвалитетна пластика со златна облога од храна на површината, која може директно да послужи со кекси, сендвичи, овошје, суши, колачиња, крофни, бонбони на послужавникот, поддршка Ironелезната рамка е исто така обложена со злато, златото боја го прави држачот на десерт за тесто да изгледа многу високо. Силна стабилност : За да се обезбеди стабилноста на кулата за приказ на cupcake, може да биде малку тешка, со тежина од 1000g/2.2lb, (се надеваме дека можете да го разберете ова пред да го купите), што обезбедува подобра рамнотежа и поддршка и Нема потреба да се грижите за навалување за време на употреба или тресење, исто така можете да ставите потешка храна на долниот сад за да го направите десертот да биде поставен. Шармантни украси за забави : Златна пластична кула за десерт кула со едноставен и шармантен дизајн, ќе ја надополни секоја пригода, ќе биде и одличен додаток на тушеви за бебиња, ангажмани, свадби, родендени, Денот на благодарноста, Божиќ, Ноќта на вештерките, Денот на вineубените, домаќинка, чај партии. Држач за чаши за тесто исто така убава декорација. Лесно за инсталирање и расклопување : Прво, затегнете ги завртките на долниот слој, а потоа ставете ја фиоката на горниот слој. Потребни се само неколку минути за да ги залепите трите различни фиоки заедно, многу едноставни. Кога не се во употреба, трите ленти можат да бидат одвоени и наредени заедно за да заштедат простор. Соодветна големина : Вкупната висина на екранот за кула на Cupcake е 32 см/12,5in, што не е многу висока и обезбедува поголема стабилност. Дијаметар на дното на фиоката : 27cm/10.62in, Дијаметар на средната лента : 24см/9,44in, дијаметар на горниот фиока : 21 см/8. Кулата за десерт дрво може да има 24-30 кекси. Пластичен штанд за кекс : 3-степенот држач за кекс е изработен од висококвалитетна пластика со златна облога од храна на површината, која може директно да послужи со кекси, сендвичи, овошје, суши, колачиња, крофни, бонбони на послужавникот, поддршка Ironелезната рамка е исто така обложена со злато, златото боја го прави држачот на десерт за тесто да изгледа многу високо. Силна стабилност : За да се обезбеди стабилноста на кулата за приказ на cupcake, може да биде малку тешка, со тежина од 1000g/2.2lb, (се надеваме дека можете да го разберете ова пред да го купите), што обезбедува подобра рамнотежа и поддршка и Нема потреба да се грижите за навалување за време на употреба или тресење, исто така можете да ставите потешка храна на долниот сад за да го направите десертот да биде поставен. Шармантни украси за забави : Златна пластична кула за десерт кула со едноставен и шармантен дизајн, ќе ја надополни секоја пригода, ќе биде и одличен додаток на тушеви за бебиња, ангажмани, свадби, родендени, Денот на благодарноста, Божиќ, Ноќта на вештерките, Денот на вineубените, домаќинка, чај партии.

Други карактеристики

Најдобри понуди