.

.

LEECOCO LG G7 Thinq Случај Премиум Стп Кожа Флип Паричник Случај Пеперутка Врежана Целосна Заштита Тело Флип Држач Картичка Магнетна покривка ЗА LG G7 ThinQ/LG G7 Една Голема Пепе

LEECOCO LG G7 Thinq Случај Премиум Стп Кожа Флип Паричник Случај Пеперутка Врежана Целосна Заштита Тело Флип Држач Картичка Магнетна

DEN 175.68

Количина на стоки
Тековен

Компатибилен Модел : Само ЗА LG G7 Thin Q / LG G7 Еден Ве молиме потврдете го моделот на вашиот телефон. Изработена од висококвалитетна Стп Кожа која е безбедна и заштитна, мала тежина која совршено одговара на вашиот телефон. Куќиштето го штити вашиот телефон од секојдневни испакнатини, гребнатини, прашина и траги. Носете ја ВАШАТА ЛИЧНА КАРТА, кредитни и дебитни картички и готовина без да го носите паричникот со вас. Што добивате : 1 еез случај (Телефонот не е вклучен). Држач За Картичка. ЗА ЛЕКОКОЛЕЕКОКО Посветени На обезбедување производи кои се и стилски и квалитетни со грижа за да обезбедат точно вклопување за дневната функционалност на вашиот уред. И сето тоа се продава по разумна цена. Компатибилен Модел : LG G7 Thin Q / LG G7 Една Единствена Карактеристики : - овој производ е висококвалитетна стп кожа дизајнирана од производи од висококвалитетни процеси на сликање. слотови за картички за секојдневна употреба, чувајте го вашиот уред, картички и готовина во овој издржлив случај. Специјално дизајниран за луѓе кои го сакаат квалитетот и вредноста! Дизајнот го прави нашиот случај покорисен, можете да пристапите до сите копчиња со куќиштето, а големината ви е удобна за фаќање.

Други карактеристики

Најдобри понуди