.

.

Baiyiyi Nail Jewels for Nail Art Pearls Flatback 0,8-5 mm мешани димензии златни сребрени нокти шарм скапоцени камења Rhinestones бели половина круг бисери

Baiyiyi Nail Jewels for Nail Art Pearls Flatback 0,8-5 mm мешани димензии златни сребрени нокти шарм скапоцени камења Rhinestones бели

DEN 2.33

Количина на стоки
Тековен

Пакет содржи : getе добиете 2 кутии со бисери за нокти за нокти, шарми од различни големини, достапни во златни сребрени бели бои Спакувани во одделни решетки за лесно подигање на она што ви треба. Луксузен дизајн : рамен бел круг бели бисери, дојдете со 6 големини : 1,5мм, 2мм, 2,5 мм, 3мм, 4мм, 5мм; Златните и полу-кружните златни и сребрени нокти на ноктите за нокти. што е многу погодно за модерни жени и девојки за трендови. Висок квалитет : Направено од еколошки метални легури, материјали за смола, слатки и стилски дизајни, DIY вашите убави нокти, нека изгледате поелегантно. Лесен за употреба : Лесно се применува на природни или вештачки нокти дури и вие сте почетник на уметноста на ноктите. Широка примена : Оваа бисери за нокти на бисери со рамни плочки за нокти се многу погодни за 3Д уметност на ноктите, лесен за примена на природни и вештачки нокти. Исто така, можете да ги користите за да го украсите вашиот дом, случајот на мобилниот телефон, очилата, занаетчиството за DIY, уметноста на телото, облеката, чевлите, облеката за Ноќта на вештерките итн. Достапно во златни сребрени бели бои. Спакувани во одделни решетки за лесно подигање на она што ви треба. Луксузен дизајн : рамен бел круг бели бисери, дојдете со 6 големини : 1,5мм, 2мм, 2,5 мм, 3мм, 4мм, 5мм; Златните и полу-кружните златни и сребрени нокти на ноктите за нокти. што е многу погодно за модерни жени и девојки за трендови. Висок квалитет : Направено од еколошки метални легури, материјали за смола, слатки и стилски дизајни, DIY вашите убави нокти, нека изгледате поелегантно. Лесен за употреба : Лесно се применува на природни или вештачки нокти дури и вие сте почетник на уметноста на ноктите. Широка примена : Оваа бисери за нокти на бисери со рамни плочки за нокти се многу погодни за 3Д уметност на ноктите, лесен за примена на природни и вештачки нокти.

Други карактеристики

Најдобри понуди