.

.

Целосна приватност лајт двонасочен анти-сјај анти-список филтер за заштита на филтерот, компатибилен со ASUS Transformer Pro T304UA

Целосна приватност лајт двонасочен анти-сјај анти-список филтер за заштита на филтерот, компатибилен со ASUS Transformer Pro T304UA

DEN 0.33

Количина на стоки
Тековен

Двонасочен режим на пејзаж режим за заштита на екранот за приватност, дизајниран специјално за ASUS Transformer Pro T304 UA Помага во заштитата на доверливите податоци со стеснување на аголот на гледање на 30 степени од која било страна на екранот кога уредот е во ориентација на пејзаж. Матната површина која нуди анти-сјајна карактеристика и непречена интеракција на екранот на допир при вртење и пишување. Напредни обврзници за поддршка на силиконски лепило цврсто на рамната површина на екранот без никакви воздушни меури. Пакетот вклучува : 1 x ASUS Transformer Pro T304 UA Заштитник на екранот и комплет за апликации. Двонасочен режим на пејзаж режим за заштита на екранот за приватност, дизајниран специјално за ASUS Transformer Pro T304 UA. Помага во заштитата на доверливите податоци со стеснување на аголот на гледање на 30 степени од која било страна на екранот кога уредот е во ориентација на пејзаж. Матната површина која нуди анти-сјајна карактеристика и непречена интеракција на екранот на допир при вртење и пишување. Напредни обврзници за поддршка на силиконски лепило цврсто на рамната површина на екранот без никакви воздушни меури. Пакетот вклучува : 1 x ASUS Transformer Pro T304 UA Заштитник на екранот и комплет за апликации. Доверливоста е човечка природа; Сепак, нашите паметни телефони го изложуваат ова кога се во јавност. Iosубопитноста од скитници на очите е несомнено неконтролирана. Луѓето кои седат покрај вас или минуваат по имаат тенденција да намерно и ненамерно земаат брзо ekиркање на вашиот екран од многу причини.

Други карактеристики

Најдобри понуди