.

.

Lianxiao - огледало за огледало за шминка, огледало за шминка, 360 ротација преносен, совршен за маса за облекување во спална соба

Lianxiao - огледало за огледало за шминка, огледало за шминка, 360 ротација преносен, совршен за маса за облекување во спална соба

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

Зголемување на 7x : зголемувањето од 7x со јасна функција работи за ставање ајлајнер, маскара, веѓи, итн На секој ден шминка. Дизајн на вртење од 360 ° : Огледалото за шминка овозможува ротација од 360 степени, така што ќе можете да го прилагодите огледалото според соодветниот агол на гледање за да ги задоволите вашите потреби и претпочитање. Материјали : висококвалитетен месинг, го прави огледалото анти-кавга. Завршувањето на водата, се бори против влагата и кондензацијата, нема да кородира околу работ. Мулти-намена : Елегантен дизајн, би бил погоден за дома, хотел, бањи и бања, итн. Идеално за примена во шминка, како што се носење на контактни леќи, пинжење на веѓите, шминка, фризура и бричење, итн. не мора да влијае на перформансите, но можеби претпочитате една форма над друга врз основа на декор на вашата бања или суета. Повеќето огледала за бања честопати се сече во класична правоаголна или квадратна форма, ние само сакаме да ви обезбедиме нов стил . Без разлика дали сте модерна дама или господин, можете да ја користите секојдневно и идеално за примена во шминка, како што се носење на контактни леќи, пинжење на веѓите, шминка, фризура и бричење, итн.

Други карактеристики

Најдобри понуди