.

.

Басет Пес, Уникатна Дрвена Закачалка со Олеснување На Чистокрвно Куче

Басет Пес, Уникатна Дрвена Закачалка со Олеснување На Чистокрвно Куче

DEN 2.33

Количина на стоки
Тековен

КОЛЕКЦИЈА НА АРТДОГ Единствена закачалка совршена за каишки или дури и за сопствена облека!. Подобрен со производот од колекцијата Артдог-сребрено позлатено животно. Мерења дадени во опис подолу. Погледнете други аукции за да најдете повеќе неверојатни производи!. Закачалка направена од борово дрво со една кука, идеална за закачување облека или додатоци на вашето куче. Закачалката е подобрена со производот од колекцијата Артдог - сребрена слика на чистокрвно куче. Совршена идеја за подарок за љубителите на кучиња и за оние кои сакаат да го збогатат својот внатрешен декор во стилска закачалка за палто. Димензии : 10 х 11 см, 3,94 х 4,33 инчи.

Други карактеристики

Најдобри понуди