.

.

Скенер за куки за скенер за магацин ОП/Техника САД со отцепени токи, 99013912

Скенер за куки за скенер за магацин ОП/Техника САД со отцепени токи, 99013912

DEN 124.80

Количина на стоки
Тековен

Безбедност - Безобразни конектори кои се држат безбедно, но автоматски ослободуваат во итни случаи Ергономски - дизајниран за различни опсези на движење што овозможува максимална флексибилност. Разновидност - прилагодлива за да одговара на сите преференции на типот на телото и позицијата. Ефикасност - промовира работа побрзо без да мора да го сруши и собере скенерот. Погодност - ги одржува скенерите корисни и подготвени за употреба, намалувајќи ги непотребните повторувачки движења. Менаудливост помеѓу различни ремени, краци или прицврстувачи. Направено во Соединетите Американски Држави, каишот за куки за скенер погодно одржува скенер секогаш подготвен со погодност да може да го закачи скенерот на половината во секое време. Се одликува со отцепен конектор што ослободува со 8-10 фунти. на сила за безбедност во итни случаи.

Други карактеристики

Најдобри понуди