.

.

Пумпи, делови и додатоци Британска лепило за лепило на Елкомер T9999358 Лесна висока тест лента ISO2409

Пумпи, делови и додатоци Британска лепило за лепило на Елкомер T9999358 Лесна висока тест лента ISO2409

DEN 351.84

Количина на стоки
Тековен

Англиски Елкомер лепило лента T9999358, лесен висок тест Tapenokiaspecial Tape (Elcometer T9999358) ISO/ASTM/DINSPECIFIC TEST лента Детали : ISO 2409 TAPE T9999358 (T1079358) 2409 Лента T9999358 (T1079358) .DIN 53151 Тест ТАПЕСЕЦИФИКАЦИИ : 25мм X 66 MT9999358 Лента (ISO 2409) : Јачина на врската : (9,5 + 1) N/25 MMSPECIFICIFICATIONS : (6-10) N/25 MMOLD спецификација (1995 : гума за опсег = 25mm Јачина на пилинг = 9,5n/25mm) Леплива ширина на опсег 25мм Должината на секоја ролна е 66 метри. 25мм, јачина на кора = 9,5 tonутн/25мм) Ширина на лента = 25 mml должина по ролна = 66 Metresconventional модели : T9999358 TEST TAPEISO2409/ASTM3359 ADHESE TAPEP99 TEST TAPEP99 TEST TAPERININ53151 ADHESHESIVE TAPEREMINDER : оваа тест -лента е валидна и понекогаш надвор. Времето на нарачка е околу 4 недели. Ве молиме, консултирајте се со датумот на испорака пред да нарачате. Управувајте со потрошен материјал, не поддржувајте 7 дена без причина да се вратите, ве молиме јасно разгледајте пред купувањето, не ја прифаќајте оваа клаузула, ве молиме внимавајте.

Други карактеристики

Најдобри понуди