.

.

Шарени распрскувачи скали од урн ѓердан срце сребрена боја, приврзоци за заклучување на накит за миленичиња пепел со комплет за полнење

Шарени распрскувачи скали од урн ѓердан срце сребрена боја, приврзоци за заклучување на накит за миленичиња пепел со комплет за полнење

DEN 271.84

Количина на стоки
Тековен

Ѓердан од легура на урн со полнење инка и иглички Накит на ѓердан високо 1,6 инчи; ширина 0,9 инчи; Должина на ланецот 27,6 инчи. Овој ѓердан од урн не е само декоративен, туку и многу незаборавен. Може да се носи и може да се прикаже и дома, или да го закачите од ретровизорот во автомобилот. Погоден како меморијален подарок, како што се Денот на вineубените, роденденот, Денот на мајката, Божиќ, Ноќта на вештерките, Денот на благодарноста, годишнината од свадбата; Велигденски ден, Црн петок, Нова Година. Лесно е да се совпадне секоја облека. Ако има проблеми со купувањето, ве молиме слободно контактирајте со нас, ветуваме брз одговор. Дајте ви го најзадоволителното искуство за купување. Ѓердан од легура на урн со полнење инка и иглички. Накит на ѓердан високо 1,6 инчи; ширина 0,9 инчи; Должина на ланецот 27,6 инчи. Овој ѓердан од урн не е само декоративен, туку и многу незаборавен. Може да се носи и може да се прикаже и дома, или да го закачите од ретровизорот во автомобилот.

Други карактеристики

Најдобри понуди