.

.

Деним товарни панталони за жени опуштени вклопени обични салата за џемпери, прилагодливи баги со џебови активни џогери удобни

Деним товарни панталони за жени опуштени вклопени обични салата за џемпери, прилагодливи баги со џебови активни џогери удобни

DEN 752.00

Количина на стоки
Тековен

75% памук, 25% полиестер Еластично затворање. Материјал за миење. Материјал : Товарните панталони жени главно се изработени од 75% памук и 25% полиестер, пријателски за кожата, дише, мека и удобна. Деним товарни панталони Y2 K DENIM жени товарни панталони обични жени товарни панталони тексас буги товарни панталони за жени. Карактеристики : женски баги карго панталони, широка нога, скриј патент за лесно отворање и затворање, практичен дизајн на џеб, лабава вклопување за максимално бесплатно, тренд и модерен. Деним товарни панталони жени тексас тексас. Големина : Панталоните со права нога за жени се достапни во/s/m/l/xl. Деним товарни џемпери прилагодливи женски панталони за товарни панталони. Зачувете ги вашите потреби за големина, одлични подароци за пријателите или членовите на семејството. Ве молиме, дозволете 1-2 см разлики заради рачно мерење и чувство. Ве молиме, проверете ја табелата за големина внимателно пред да купите. Прилики : Панталоните за улична облека за жени се вклопуваат во секојдневна дневна облека, домашна облека, облека за забава, улична облека, отворено, тренингот, одмор, фестивал, одмор, танц, итн. Ги задоволува вашите дневни потреби за облека. Упатства за перење : Препорачано миење на рацете или машина што може да се пее со ладна вода. Ве молиме, не ве молам, без белило и рамно суво. Обични карго панталони жени широки прилагодливи панталони од каргос жени обични широки нозе тексас товарни панталони. Половината : 77cm/30.31 '' Хип : 103cm/40.55 '' Должина на дното : 103cm/40.55 '' на половината : 82cm/32.28 '' hip : 108cm/42.52 '' Должина на дното : 104cm/40.94 '' 'WAIST : 87 CM/34.25' 'Колк : 113cm/44,49' 'Должина на дното : 105cm/41.34' 'половината : 92cm/36.22' 'Hip : 118cm/46.46' 'Должина на дното : 106cm/41.73' '' '' '' '' Дола на половината : 97cm/38.19 '' Хип : 123cm/48.43 Должина на дното : 107см/42,13 '' Обична работа тексас женски панталони обични карго панталони Обичен работен производ Опис : Пост : Womenенски пригода : Дневно, Обичен модел Тип : Стил на печатење : Обичен вклопување : Одговара на дебелина на големината : Стандард Како да Измијте : Машинска миење, виси или линија суво сезона : есен што добивате : 1 x жени панталони обични товарни џемпери за жени прилагодливи тактички обични џемпери тексас спорт прилагодливи ситни прилагодливи женски карго панталони прилагодливи карго -работа панталони прилагодливи карго панталони жени со прилагодлива права нога прилагодлива прилагодлива карго џемпери, обични работи со прилагодливи широки нозе, обични џоги, прилагодливи обични ниско ниво на тексас борбени обични товарни џемпери, прилагодливи женски панталони за карго, обични тактички прилагодливи тренинзи, обични миленичиња, прилагодливи карго панталони y2k тексас баги карго панталони прилагодливи Деним тексас женски карго панталони, панталони за прилагодување на камера, прилагодливи камо прилагодливи жени карго панталони тексас товарни панталони жени обични товари со високи половини од половината Тексас трчање тексас со висока половината прилагодливи баги карго панталони за жени тексас удобно тексас карго работа панталони тексас работа случајна работа тексас карго -панталони жени тексас товарни џемпери случајни широки салата за прилагодување на нозете.

Други карактеристики

Најдобри понуди