.

.

Согорување на далечински управувачи на ТВ -ТВ -далечински управувачи на организатор кутија Пен за молив за складирање на биро со 6 оддели

Согорување на далечински управувачи на ТВ -ТВ -далечински управувачи на организатор кутија Пен за молив за складирање на биро со 6 оддели

DEN 3.00

Количина на стоки
Тековен

СТП кожа Високо квалитетни материјали отпорни на гребење, минималистички дизајн сличен на чекор. Одлично складирање, со 6 оддели дизајнирани да држат далечински управувачи, моливи, ножици и други мали предмети. Сценарите за апликација се многу широки, погодни за работна површина, бања, трпезарија, дневна соба, студија, спална соба и канцеларија. Има и функции за складирање и декорација. Различни стилски и стилски дизајни се мешаат со модерен декор, тие можат да се користат сами од себе или како домаќинство, роденден, подароци за празници за пријатели и семејство. Високо квалитетни материјали отпорни на гребење, минималистички дизајн сличен на чекор. Одлично складирање, со 6 оддели дизајнирани да држат далечински управувачи, моливи, ножици и други мали предмети. Сценарите за апликација се многу широки, погодни за работна површина, бања, трпезарија, дневна соба, студија, спална соба и канцеларија.

Други карактеристики

Најдобри понуди