.

.

Облик на тестенини од плоштад за храна, мини пилула, со огледало за преносни преносни прегради за огледало за патување

Облик на тестенини од плоштад за храна, мини пилула, со огледало за преносни преносни прегради за огледало за патување

DEN 987.20

Количина на стоки
Тековен

Печатење со мастило со целосна ширина, материјал за метално железо Единствена светла шема, овој симпатичен и компактен организатор/кутија со пилули е совршен за одржување на вашите апчиња организирани, особено кога има повеќе лекови/додатоци. Неговата мала големина го прави идеален за складирање апчиња, витамини, лекови, прва помош, мириси, бонбони, шминка, гелови, креми, накит, ушни приклучоци, уши или други мали предмети. Откако ќе се заклучи, копчето останува цврсто затворено и безбедно се затвора, чувајќи ја пилулата безбедна. Нашиот дневен организатор на додатоци никогаш нема да се отвори во чанта, торба. Никогаш не грижете се за апчиња пронајдени од домашни миленици или деца кои не се фрлаат непотребно од вас случајно или случајно да ја допирате кутијата за складирање на лекови. Покривката е изработена од висококвалитетен метал, кој е потрајни и здрав од пластичната кутија за пилули, совршено ги штити апчињата од влага и прашина.6x0,7 инчи, има пластичен вметнат 2-одделение со шарки со шарки, препорачан за мали апчиња. (Обично пристигнува во рок од 7-15 дена од пратката). Печатење со мастило со целосна ширина, материјал за метално железо. Единствена светла шема, овој симпатичен и компактен организатор/кутија со пилули е совршен за одржување на вашите апчиња организирани, особено кога има повеќе лекови/додатоци. Неговата мала големина го прави идеален за складирање апчиња, витамини, лекови, прва помош, мириси, бонбони, шминка, гелови, креми, накит, ушни приклучоци, уши или други мали предмети. Откако ќе се заклучи, копчето останува цврсто затворено и безбедно се затвора, чувајќи ја пилулата безбедна.

Други карактеристики

Најдобри понуди