.

.

ygqzm Електричен половината алатка за торбички за торбички алатки за алатки за алатки за алатки за алатки за џебови со џебови

ygqzm Електричен половината алатка за торбички за торбички алатки за алатки за алатки за алатки за алатки за џебови со џебови

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

Професионалните комплети за алатки се многу погодни за столари и водоводџии Можете безбедно да чувате и транспортирате голем број на алатки. Тој усвојува ергономски и компактен дизајн. Лесно е да се носи, цврсто и цврсто и спречува да паднат алатки. Со лесна за носење, погодно е да се носи, и лесно е да се носат алатки кога одите на работа. Комплетите за професионална алатка се многу погодни за столари и водоводџии. Може безбедно да чувате и транспортирате голем број на алатки. Усвојува ергономски и компактен дизајн. Лесно е да се носи, фирма и фирма и спречува алатки да паѓаат. Со лесен -Дана рачка за носење, погодно е да се носи, и лесно е да се носат алатки кога одите на работа. Спецификација : Материјал : Оксфорд Клотип : Алатка за половината на половината Вклучен : Алатки за алатки*1if Имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте Јас, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и ќе ви дадеме задоволителен одговор.

Други карактеристики

Material:
Oxford Cloth
Type:
Tool Waist Bag
Package Included:
Toolkit*1:
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer.:
Home Basic Repair Tool Kit Set With Bag :

Најдобри понуди