.

.

3/16 OD Hex Standoffs/4-40 x 1 1/4/не'рѓосувачки челик/надворешен дијаметар: 3/16 /Големина на конецот: 4-40/должина: 1 1/4

3/16 OD Hex Standoffs/4-40 x 1 1/4/не'рѓосувачки челик/надворешен дијаметар: 3/16 /Големина на конецот: 4-40/должина: 1 1/4

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

3/16 хексадецимална машка-женска 303 не'рѓосувачки челик. 3/16 хексадецимална машка-женска. 303 не'рѓосувачки челик. Хекс-исклучување (машки / женски), 3/16 "ОД хексадецимален прекин (машко-фермал) / 4-40 x 1 1/4" / не'рѓосувачки челик / надворешен дијаметар : 3/16 " / Големина на низата : 4-40 / должина : 1 1/4 ".

Други карактеристики

Најдобри понуди