.

.

Quul полица- држач за микробранова полица за пекари

Quul полица- држач за микробранова полица за пекари

DEN 3.00

Количина на стоки
Тековен

★ Големина : 60 ​​x 40 x 82 cm (wxdxh); Капацитет на тежина на секое ниво : до 20 килограми; Боја : Гроздобер ★ Лесно за поставување : Ние ќе обезбедиме упатство за корисникот и алатката, ќе биде многу лесно да се постави. ★ Стабилна и стабилна : полицата се состои од 15мм дебела иверица и здрав метал, многу стабилен. ★ Практичната полица во индустрискиот дизајн не само што го прави вашиот дом пострашен, туку и го подобрува вашиот простор за живеење. ★ Оваа мултифункционална полица може да се користи флексибилно во кујната, дневната соба или во ходникот како микробранова полица, библиотека или други полици за складирање. Вертикален дизајн, може да ја организира и да ја уредува вашата соба, да ја прошири вашата структура на вселенско ниво, стабилна и стабилна, со метална рамковна примена : може да се користи како библиотека, решетката за чевли, организатор за складирање или полица за прикажување, полица за микробранови во кујната, итн.

Други карактеристики

Најдобри понуди