.

.

Монитор за стоење на стоп-стоење на лаптоп компјутерски телевизор, организатор на компјутерска работна површина со фиоки за биро за поставување на тастатура за му?

Монитор за стоење на стоп-стоење на лаптоп компјутерски телевизор, организатор на компјутерска работна површина со фиоки за биро

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

Ставете ја една цврста површина и оставете ја да седне или да застане онолку пати колку што сакате, бидејќи се крева и се склопува вертикално, без да мора да направите дополнителен простор наоколу! Подигач на екранот : штандот на бирото не само што може да се користи за зголемување на мониторот, туку и за складирање на многу канцелариски работи, како што се пенкала, тетратки, мобилни телефони и така натаму. Материјал : MDF, Големина : 64x20x16m. Лесна инсталација : Лесно се склопува, поставување за 5 минути и нема потреба дополнителни алатки, уживајте во забавата на DIY. Мултифункционално : Поддршка за лаптопи според големината, таблети, монитори, печатачи, скенери, факс машини, компјутерски екрани, подредете ја канцеларијата или просторијата за студии како организатор. Ако се грижите за вашиот работен животен стил и треба да преземете драстични мерки за подобрување на држењето на вашето тело, тогаш ве покривме. Подигањето на вашиот монитор до совршена висина има потенцијал да го подобри вашето држење на телото и да ве направи поудобно додека сте на работа, овозможувајќи ви да се фокусирате на задачата што е на располагање.

Други карактеристики

Најдобри понуди