.

.

1/8 x .12-. 18 Големи прирабници слепи навртки/алуминиумско тело/челична мандела/должина на барел: .337

1/8 x .12-. 18 Големи прирабници слепи навртки/алуминиумско тело/челична мандела/должина на барел: .337

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

Голема глава на купола на прирабница Слепи навртки- Алуминиум- челик. Произведено во SAE J-1200 спецификации. Тело : Алуминиумска легура. ПИН : Јаглероден челик. Голема глава на купола на прирабница. Слепи навртки- Алуминиум- челик. Произведено во SAE J-1200 спецификации. Тело : Алуминиумска легура. ПИН : Јаглероден челик. Слепи навртки, 1/8 "x . 18 "(#43) Големи прирабници слепи навртки / алуминиумски каросерии / челични мандели / должина на барел : .

Други карактеристики

Најдобри понуди