.

.

Fs FANSONG ipad 9.7 случај, Сјај iPad Воздух 2 Случај Автоматско Спиење/Будење Функција Тенка Кожа Сјајна Ipad 6/5 Генерација Случај со Држач За Пенкало за iPad 9.7 2017/2018/Воздух 1/Возд?

Fs FANSONG ipad 9.7 случај, Сјај iPad Воздух 2 Случај Автоматско Спиење/Будење Функција Тенка Кожа Сјајна Ipad 6/5 Генерација Случај

DEN 191.84

Количина на стоки
Тековен

Ве Молиме имајте предвид дека овој случај е компатибилен универзално за Apple i Pad Air 2-ри (A1566/A1567), 2018 i Pad 6-ти 97"(A1954/ A1893), 2017 i Pad 5-ти 9.7"(A1822/A1823), Ipad Air 1-ви (A1474/A1475), i Pad Pro 9. Проверете го бројот На Моделот на дното на вашиот i Pad. ●Сјајна и Квалитетна Q Строго произведена со висококвалитетна вештачка кожа и Врвен производствен процес, со сјајна декорација, нема потреба да се грижите за избледување на бојата или лупење на кожата, ќе ви овозможи удобен допир и сјаен ipad 9. Quoll Protection® Овозможи дополнителен простор за аглите за заштита на вашиот i Pad од испакнатини/удари/паѓање/гребнатини. Поставата од микрофибер ќе го спречи вашиот ipad екран од гребнатини, издржлив за секојдневна употреба. ●Автоматско Спиење И Будење ● дизајн На Магнетно затворање, автоматски ја става таблетата Епл ајпад да спие кога капакот е затворен. Заштедете енергија за вашиот i Pad совршено. ●Лесно Достапен Fan песна случај со флип капак совршено одговара на вашиот apple i Pad, без да се грижите за пристап до сите пристаништа и карактеристики. Добредојдовте да пребарувате "фан песна ipad случај" за повеќе опции за модел и опции за стил. Ве Молиме имајте предвид дека овој случај е компатибилен универзално за Apple i Pad Air 2-ри (A1566/A1567), 2018 i Pad 6-ти 9.7"(A1954/ A1893), 2017 i Pad 5-ти 9.7"(A1822/A1823), Ipad Air 1-ви (A1474/A1475), i Pad Pro 9. Проверете го бројот На Моделот на дното на вашиот i Pad. ●Сјајна и Квалитетна Q Строго произведена со висококвалитетна вештачка кожа и Врвен производствен процес, со сјајна декорација, нема потреба да се грижите за избледување на бојата или лупење на кожата, ќе ви овозможи удобен допир и сјаен ipad 9. Quoll Protection® Овозможи дополнителен простор за аглите за заштита на вашиот i Pad од испакнатини/удари/паѓање/гребнатини.

Други карактеристики

Најдобри понуди