.

.

Голден Стејт Арт, Рамка од дрво за 4x9 сертификат за деловна лиценца со вистински приказ на стакло и табела, црна, 2 пакет

Голден Стејт Арт, Рамка од дрво за 4x9 сертификат за деловна лиценца со вистински приказ на стакло и табела, црна, 2 пакет

DEN 319.84

Количина на стоки
Тековен

Материјал : Изработено од цврсто дрво, вклучено вистинско стакло, без чуден мирис и висока дефиниција, прашина и доказ за влага Јасна и транспарентност. Висок квалитет и цврста рамка. Сет од 2, соодветна големина : 4x9-инчи без МАТ. Стил : модерен минималистички дизајн, едноставна црно цврсто дрво рамка. Користете : Одлично за декор работно место, канцеларија, спална соба, просторија за живеење или која било просторија, соодветно прикажување на вашето достигнување, дипломирање, фотографија, слики, фотографии, уметнички дела, награди, списанија, вашите цртежи, пејзаж, итн., Исто така одлично како подароци /претставува пријатели, парови или за дипломирање /Божиќни подароци. Високи идеи за подароци за квалитет за вашиот дом и потреби за декор!. Заштитно пакување : Рамката е завиткана многу внимателно во заштитена кутија за да се обезбеди безбедна испорака. Кликнете и додајте во количката наскоро!.

Други карактеристики

Најдобри понуди