.

.

Прирабница заптивка, прстен, 1/2 во, графит

Прирабница заптивка, прстен, 1/2 во, графит

DEN 430.40

Количина на стоки
Тековен

Континуиран макс (Ѓ) : 850 степени F, Материјал на градежништвото : флексибилен графит со вметнување 316 SS, Големина на цевката : 1/2 in. Континуиран макс. (Ѓ) : 850 степени F, Материјал на градежништвото : Флексибилен графит со вметнување 316 SS, Големина на цевката : 1/2 in. Прифаќање на заптивка, заптивка на прстенот, 1-7/8 in., Дупки за завртки -, 27/32 во. Дебелина, материјал на градежништво флексибилен графит со вметнување 316 SS, 2000 максимум. Притисок (ПСИ), -400 до 850 температура. Опсег (F), црна боја, метална забележлива бр., Стандарди ANSI со големина за да одговара на рамни/подигнати прирабници за лице.

Други карактеристики

Најдобри понуди