.

.

Kovcdvi wallиден ЦД плеер Bluetooth wallид монтиран ЦД плеер за дома со звучници далечински управувач со прашина за прашина предниот LCD дисплеј FM радио тајмер USB TF картичка MP3 Aux

Kovcdvi wallиден ЦД плеер Bluetooth wallид монтиран ЦД плеер за дома со звучници далечински управувач со прашина за прашина

DEN 607.36

Количина на стоки
Тековен

Димензија на главната единица : 215*215*42mm Нето тежина : 850g. AC : AC100 V-220 V, 50 Hz / 60 Hz. Звучник : 45мм x 2. Излез на звучникот : 3 W x 2. 5 V-2 A USB адаптер. Далечински управувач. Комплет за wallидови. Плоча со wallидови. Упатство за користење. Покрив за прашина. 3,5 мм аудио кабел. Како да се напојувате на неа : Откако ќе се вклучите во моќност, повлечете го кабелот за напојување еднаш за да го вклучите плеерот и повторно повлечете го за да го исклучите плеерот. 【Мултифункционални ЦД плеери : CD-плеерот KOVCDVI има 6 режими за репродукција, режим на репродукција на ЦД, режим на Bluetooth, режим на радио FM, USB режим, режим TF/SD картички и режим AUX/Line. Како ЦД плеер, поддржува ЦД, ЦД-Р, ЦД-РВ, МП3, ВМА аудио формати. Може да се постави како тајмер да престане да игра (30-80 милји). Белешка : Мора да се бара AC, повлекувајќи го кабелот за напојување за да го вклучи играчот. ЦД плеер со Bluetooth 5.

Други карактеристики

Најдобри понуди