.

.

Shenxinci преносна масажа маса за маса спа кревети за висина на висина прилагодлива 2 пати креветот за масажа со носење кутија PU кожен професионален салон за лице за лиц

Shenxinci преносна масажа маса за маса спа кревети за висина на висина прилагодлива 2 пати креветот за масажа со носење кутија PU кожен професионален

DEN 695.20

Количина на стоки
Тековен

Лесен и преносен : Ако сте козметичар за патувања или масажер, оваа маса за масажа може да се премести лесно! Овој кревет за масажа тежи околу 28 килограми Преносен кревет за масажа вклучува издржлив случај за носење со прилагодливи ленти за рамо. Можете да го ставите спа -креветот во багажникот на автомобилот. Оптоварување со оптоварување и стабилност : Табелата за масажа прифаќа влечење на челична жица, дизајнот на таблата за засилување на делот за нозете, а зглобовите на ногата се фиксирани со завртки, а капацитетот за носење на оптоварување може да достигне повеќе од 1200 кг. Висината на креветот може да се прилагоди слободно : дизајнот на фиксни нозе во кревет со копчиња може лесно да ја прилагоди висината на креветот (висина на висина : 50-78 см), што е погодно за масери со различни височини. Супер удобно : Нашата маса за масажа користи сунѓер и кожа со висока густина со меѓународни стандарди за безбедност, ви носи меко, безбедно и еколошко тактилно уживање. Лесен и преносен : Ако сте козметичар за патувања или масажер, оваа маса за масажа може да се премести лесно! Овој кревет за масажа тежи околу 28 килограми. Преносен кревет за масажа вклучува издржлив случај за носење со прилагодливи ленти за рамо. Можете да го ставите спа -креветот во багажникот на автомобилот. Оптоварување со оптоварување и стабилност : Табелата за масажа прифаќа влечење на челична жица, дизајнот на таблата за засилување на делот за нозете, а зглобовите на ногата се фиксирани со завртки, а капацитетот за носење на оптоварување може да достигне повеќе од 1200 кг. Висината на креветот може да се прилагоди слободно : дизајнот на фиксни нозе во кревет со копчиња може лесно да ја прилагоди висината на креветот (висина на висина : 50-78 см), што е погодно за масери со различни височини.

Други карактеристики

Најдобри понуди