.

.

Camvate Crab Clamp со 7 360 степени артикулирајќи магична рака, 1/4 монтирање

Camvate Crab Clamp со 7 360 степени артикулирајќи магична рака, 1/4 монтирање

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

Затегнување на рак - 7 "360 степени артикулирачка магична рака - Камват 3 години ограничена гаранција Боја : црна, сребрена и црвена. Материјал : Алуминиум и не'рѓосувачки челик и метал. Капацитет на оптоварување : 6,61 lb (3kg) (приближно. Професионалната 7 "магична рака со супер стегач е изработена од високо квалитетни материјали на алуминиум, не'рѓосувачки челик и метал. Обезбедува монтирање на завртки од 1/4 "на едниот крај, што е лесно да се монтира вашата LED светло, LCD монитор или светло за блиц. Доаѓа со супер стегач на другиот крај, лесно и брзо да го фати предметот.

Други карактеристики

Најдобри понуди